Чудо нација бебе девојчиња тексас ромпер, големини 0м-24м
Неодамнешно

Чудо нација бебе девојчиња тексас ромпер, големини 0м-24м

DEN 1.00

Достапно на барање

Слатко печатење во асортиман го украсува овој симпатичен ромпер од Wonder Nation стилизиран со расипан фронт. Одликувајќи се со соодветна лента за глава, нејзиниот изглед е симпатичен и комплетен во еден момент. Исклучиво на. Вратот на екипажот. Затворање на копчињата со копче со клуч. Руфл пред и назад со трим на пикот. Еластични манжетни. Отвори на нозе за лесно облекување. Печатење на сите. Вклучува појавување на лентата за глава. 96% памук/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Ромпер за девојчиња од Wonder Nation.

Повеќе детали

Избор на купувачи