Комплетен лист со целосен лист на Оукленд Рајдер, секој
Неодамнешно

Комплетен лист со целосен лист на Оукленд Рајдер, секој

DEN 478.08

Достапно на барање

Овој официјално лиценциран сет на листови прави одличен додаток на декор за спална соба на секој обожавател. Овој сет на листови вклучува еден вграден лист и еден рамен лист. NFL Oakland Raiders Комплетен лист Сет : Целосен сет вклучува : 81 "x 96" рамен лим и 1 опремена лим180 навојување на навој60 проценти памук и 40 проценти полиестермахинска миење.

Повеќе детали

Избор на купувачи