Костим за капење со сирена фолија танкини
Неодамнешно

Костим за капење со сирена фолија танкини

DEN 1.67

Достапно на барање

Таа ќе биде подготвена за еден ден во водата во оваа сирена магија танкини. Тој е дизајниран со постава за мрежи, така што таа се лади и се суши побрзо, додека графичките сирени и крстосниците ќе ја направат најладното дете без разлика каде ќе го однесе денот. Овој костим за капење е исто така направен со навестување на спандекс за долготрајна удобност. Вашето мало девојче ќе го достигне ова парче повторно и повторно да изгледа најдобро дали се забавува на сонце или прави прскање со пријателите и семејството. Костим за капење со сирена фолија Танкини (мали девојчиња, големи девојки и големи девојки плус) : Ткаенина : 82% најлон, 18% спандекс. Сет од 2 парчиња. Врвот : Графичка сирена фолија. Поставата за микромеш. Крис вкрстени ленти. Дното : покриена еластична лента за половината. Координативен дизајн. Достапно во раскош. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, не бели, не ми се сува суво, веднаш отстранете, не пеглајте.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: