Строги Женски Дуксери Дуксери Облека Шарени Печатени Повик Џемпер Пуловер Со Џебови
Неодамнешно

Строги Женски Дуксери Дуксери Облека Шарени Печатени Повик Џемпер Пуловер Со Џебови

DEN 2.00

Достапно на барање

Женски Дуксери Дуксери Облека Шарени Печатени Повик Џемпер Пуловер Со Џебови Опис1. [Ткаенина] : висококвалитетни имитациони памучни долги ракави, целокупната ткаенина за облека е дише и еластична, многу мека и удобна, многу мазна за кожата и многу удобна за носење во текот на целиот ден2. [Дизајн] : Женска кошула, секојдневен врв, дизајн на тркалезен врат, лабаво монтирање, удобен материјал3. [Појавување] : Спарете со Хеланки, јакна, фармерки, каприс, панталони или здолниште во пролет илиumn за да бидете поелегантни и женствени4. [Прилика] : Женските модерни кошули се погодни за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излегување, забава, дома и секојдневно носење5. ● Чистење и нега : Измијте со ладна вода и избришете ја суво. Не користете претерано висока температура на водата за време на чистењето за да избегнете избледување. Различни монитори може да имаат мала разлика во Бојата при гледање. Ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : слободно време, Материјал : тип На Полиестерска Шема : печатен стил со пруги : секојдневна и сексил должина : дебелина На Долги ракави : стандарден метод за чистење : измијте ги рацете во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 парче женско Hoodies Size Bust Shoulder Sleeve Lengths110cm/43.31"50cm/19.69"50cm/19.69"66cm/25.98"M116cm/45.67"52cm/20.47"52cm/20.47"68cm/26.77"L122cm/48.03"54cm/21.26"54cm/21.26"70cm/27.56"XL128cm/50.39"56cm/22.05"56cm/22.05"72cm/28.35"XXL136cm/53.54"58cm/22.83"58cm/22.83"74cm/29.13"?●МАТЕРИЈАЛ● широкиот дечко со качулка е изработен од мек полиестер со термичка обвивка од руно. Супер мека и пријателска за кожата, ве одржува пријатни и топли во пролет, fall и зима. ?●ЛАБАВА КАЧУЛКА за ДУКСЕР за печатење букви, преголема качулка за жени, Врвна качулка Од руно со забавен отпечаток на букви, дуксер со долги ракави, основна цврста кошула за скокач, јакна со капка качулка, џебен пуловер од кенгур со ребрести манжетни. ?●Карактеристики : Дуксери, долги ракави,дуксер со качулка,лабава,секојдневна,преголема,стил на пуловер,Супер Мека, Удобна и Блиску до Вашата Кожа. ?●ДУКСЕР со ОСНОВНО ПЕЧАТЕЊЕ букви ● Сакајте го овој преголем дуксер за жени и тинејџерки, совршен за училиште, тренинг, канцеларија, спорт, танц, забава, улична облека, состаноци, шопинг, ноќен клуб, дневно, дома, дружење, одмор, излегување. ?●НЕГА на ОБЛЕКА ● хип поп моден дуксер е целиот натпревар со хеланки, здолништа, кратки, фармерки или панталони.Рачно Перење во нежна ладна вода/ Машинско Перење во вреќа за перење/ одвоено перење во Боја/ не избелувајте.

Повеќе детали

Избор на купувачи