Трговска марка ликовна уметност еманципација платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност еманципација платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка

DEN 2.33

Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „еманципација“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Тема : Текст. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе детали

Избор на купувачи