18к Розово Злато над Сребро Полиран Љубовен Јазол Нараквица
Неодамнешно

18к Розово Злато над Сребро Полиран Љубовен Јазол Нараквица

DEN 495.84

Достапно на барање

Овој атрактивен тресок прикажува уникатен дизајн на геврек со љубовен јазол. Изработен Е од 18к розово злато над сребро. Одлично за себе или како подарок за вашата сакана! Детали За производот Метален Тип : Роза-злато-и-стерлинг-Сребрен Метален Печат : 925-ширина на стерлинг : 8,8 Мм Тип На Затворач : Карактеристики од типот без затворач : ќе Ви се допадне значи, што сеуште чекате?.

Повеќе детали

Избор на купувачи