Симплмасигени Клиренс Градници За Жени Плус Големина Женска Мода Плус Големина Без Жица Удобно Склекови Шупливи Градник Долна Облека
Неодамнешно

Симплмасигени Клиренс Градници За Жени Плус Големина Женска Мода Плус Големина Без Жица Удобно Склекови Шупливи Градник Долна

DEN 2.67

Достапно на барање

Женска Мода Плус Големина Жица Слободен Удобно Притисни Нагоре Шупливи Градник Долна Облека Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, а не неповторливо секси.4.Ве прават супер секси и заводливи.5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за сексуалниот живот на двојките.Женска Мода Плус Големина Жица Бесплатно Удобно Склекови Шупливи Градник Долна Облека Сезона : Четири сезони пол : Женска Пригода : секој ден,Јога,Спорт Тип На Шема : Цврст Стил : Секојдневен Како да се мие : Миење Раце Ладно Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Секси Долна Облека} Материјал # Висококвалитетна ткаенина се протега на четири начини за лесно движење, ткаенина погодна за кожата, дише, хигроскопска, пот-доказ, Не Жесток. Не избледувајте после миење.елегантен,мазен, ставете го телото во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. €Дизајн€Целосна покриеност,безжична, притисни нагоре, балконета светлина но, ефикасна поддршка, паметно дизајнирани стратешки зони за поддршка,избегнувајќи ги оковите на традиционалните градници со долна жица, создаваат удобна поддршка.Чипка проширена лента за рамо,беспрекорен,шик дизајн на преклопување,секси и мека за да одговара на кожата, еластична и не затегната. ●Карактеристика : Женски Секојдневни Градници, Спортски Градници,Градници за Нега, Градници За Минимизирање.Облекувањето е многу полесно со затворањето на куката и очите обложено со кадифен амортизација за удобност без копање.Со подлога за градник, Удобна и лесна за чистење.Пошироките ремени и изградениот грб нудат уште повеќе измазнување. €Удобно Искуство Q Удобно завиткани градите притисни нагоре собрани форма шармантна градите. Совршено под маици, плетени и целата ваша прилепена облека. удобната ткаенина за истегнување се движи на секој начин.Дизајн со ширен преден и висок крој ги нагласува вашите облини и совршено ги крие несовршеностите додека сеуште се ласкави. Совршени костими за капење за тропски одмори, лето, плажа и базен. ①Различни Прилики Се Погодни За секојдневно носење, погодни за готвење,шопинг, канцелариска работа,спортско трчање и дома.Одличен подарок за вашите љубовници или за себе. ●Услуга По Продажбата Сме Посветени На Обезбедување На Клиентите Со Најдобра Услуга За Клиенти И Висококвалитетна Стока. Ако Не Сте Задоволни, Ве Молиме Контактирајте Не Преку Е-Пошта.

Повеќе детали

Избор на купувачи