Без граници на тексас здолниште
Неодамнешно

Без граници на тексас здолниште

DEN 3.00

Достапно на барање

Без граници на тексас здолништето на јуниорите е опремено здолниште со висок пораст, мала форма на А-линија. Карактеристиките вклучуваат тенок вклопување, изложени копчиња, супер мека ткаенина. За да го задржите ова тексас здолниште во своја најдобра состојба, ве молиме машинско измијте ладно со како бои, само белило што не е хлор кога е потребно и да се сува суво на ниско ниво. Вграден висок пораст.

Повеќе детали

Избор на купувачи