вендунид алатки лцд електронски дигитален контра цифрен маркер боја дигитална морнарица
Неодамнешно

вендунид алатки лцд електронски дигитален контра цифрен маркер боја дигитална морнарица

DEN 3.33

Достапно на барање

Лцд Електронски Дигитален Контра Цифрен Маркер Боја Дигитални карактеристики : 1.Мал бројач на прсти ќе ви помогне да го изброите бројот и чекорите. 2.Лцд електронски дигитален дисплеј, лесен за читање.Едноставна работа, лесна за употреба, погодна за шиење, плетење и плетење. 3.Лцд-електронскиот дигитален бројач ДОВЕДЕ до задно осветлување и функции за спиење.Ако не се притисне копче повеќе од 5 минути, тој автоматски ќе влезе во сон заштеда на енергија mode.In режим на мирување, притиснете кое било копче за да се разбудите и зачувате податоци пред спиење.Кога ќе се притисне вредноста на броењето, вредноста на броењето ќе се зголеми за 1, а инстант звучен сигнал ќе се емитува на секои 100 брои. 4.СО ПРЕДВОДЕНИ светла, можете дури и да броите и читате ноќе. 5.Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте не на време и ние ќе се справиме со тоа што е можно поскоро. Спецификација : Материјал : АБС Боја : Како Што Е Прикажано Големина : 11x4cm Тежина : 127g Влезен напон : 1.5 V Батерија : CR Батерија Звучи на секои 100 Влезен напон : 1.5 V Вклучуваат : 1x Контра Забелешка : поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-2cm и бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Ве молиме разберете дека поради различните позиции на сликите, боите може да имаат хроматски аберации. алатки. Електрични Алати. Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.

Повеќе детали

Избор на купувачи