Детскиот ставете го долгиот ракав низ целиот еднорог, сет за пижами за пижами за печатење во еднорог
Неодамнешно

Детскиот ставете го долгиот ракав низ целиот еднорог, сет за пижами за пижами за печатење во еднорог

DEN 399.84

Достапно на барање

Облека и облека со вредност што е забавно и лесно да се соберат Забелешка : За безбедноста на детето, облеката треба да се вклопи. Оваа облека не е отпорна на пламен. Облеката за лабава фитинг е со поголема веројатност да запали оган . вратот на екипажот на ребрата и манжетните со ракави. Цветен графички дизајн на еднорог однапред. Панталоните имаат целосен цветен принт.

Повеќе детали

Избор на купувачи