Brinley Co. Commentенска удобна пена еластична лизгање на патики на патики
Неодамнешно

Brinley Co. Commentенска удобна пена еластична лизгање на патики на патики

DEN 287.20

Достапно на барање

Додадете спортски феминин стил на вашиот плакар со патиката Acalia од Brinley Co. Овој бесконечно носат изглед е направен со лесни платно на платно, детално со еластична потпетица и класично затворање на чипка. Чист гумен ѓон и небесна удобна пена од 6 мм ™ подножје го комплетираат овој основен дизајн. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : платно. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 6 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи