од девојчето Формајски беспрекорно бикини
Неодамнешно

од девојчето Формајски беспрекорно бикини

DEN 1.67

Достапно на барање

Бран-чао-бај на линиите за гаќички секси. Меко. Мазно. Вашата потрага по совршено бикини заврши. Оваа беспрекорна долна облека за бикини го става копнежот назад во заплашувања. Наменети да се истакнат за удобност, но да исчезнат под облеката, овие гаќички во бикини имаат беспрекорна конструкција и рамни еластични отвори за нозе за да можете да мавтате со бај-бај-линии. Ткаенината за мазнење вклучува меко истегнување за лесно движење, а вие ќе го сакате беспрекорното лента со ребрести половини што има врежано лого во предниот центар. Maiden Form® : Затоа што зошто да се смирите за помалку од секси во вашите најважни работи? Во основа секси-ултра-ласкави интимни решенија за секое тело . Нема шоу-Беспрекорна конструкција и рамни еластични отвори за нозе за изложеност на не-шоу под облека без видливи линии за гаќички . мека и мазна-измазнување, беспрекорна ткаенина има меко истегнување За удобност што едноставно нема да се повлече . стил на ласкање - женски гаќички во бикини имаат ребрести, беспрекорни ленти за половината и врежано лого на М во центарот на половината . Стил : MUW009. Боја : Зелена. Материјал за ткаенини : 92% најлон, 8% спандекс. Упатства за нега на ткаенини : Студено миење - Maiden Form препорачува машина за перење на оваа женска долна облека во ладна вода за да се намали употребата на енергија и да заштеди пари . Земја на потекло : Кина.

Повеќе детали

Избор на купувачи