Без граници за графички активен спортски градник и шорцеви за велосипедисти, сет со 2 парчиња
Неодамнешно

Без граници за графички активен спортски градник и шорцеви за велосипедисти, сет со 2 парчиња

DEN 287.68

Достапно на барање

Активниот краток сет на нашите без граници ќе биде starвезда на сите ваши вежби од сега! Одликувајќи се со спортски градник и велосипед кратки во четири трендовски бои, ова е совршен сет за да го носите на вашата омилена класа Пилатес или да трчате работи низ градот. Ексклузивно продаден на. Сет со две парчиња. Тенок силуета. Машина за перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи