Елементи плус големина преголема гепард интарсија исмејуван џемпер на вратот
Неодамнешно

Елементи плус големина преголема гепард интарсија исмејуван џемпер на вратот

DEN 1.00

Достапно на барање

Лесно го прави тоа. Eloquii Elements Преголем џемпер на гепард Intarsia е за што се работи за џемпер : стил и удобност, на врвот на сè, од панталони и здолништа до вашите омилени фармерки. • Материјал : 78% рајон/22% полиестер • Грижа : Машината за перење • Земја на потекло : Увезена • Големина : Модел е 5'11 ”и носи големина 18 • Одговара : Преголемо • Затворање : Стил на пулвер • Ракави : Долги со Контрастна манжетна • Карактеристики : исмејувачки врат; Контрастно полите • Плус големина со големина на гепард од елоквии елементи секојдневна мода по чувство на добри цени. Запознајте ги елементите на Елоки.

Повеќе детали

Избор на купувачи