Главни места над пластична пластика за висина на врата, куки- сет од 4- бели
Неодамнешно

Главни места над пластична пластика за висина на врата, куки- сет од 4- бели

DEN 223.84

Достапно на барање

Организирајте кој било дел од плакарот, бањата, гаражата или кујната со главните места над вратата што висат организирачки куки. Направено од тешка пластика, можете лесно да висат крпи, ремени или марами за да се распаѓате и да создадете повеќе простор во која било просторија во вашиот дом или канцеларија. Овие куки за организирање се продаваат во сет од 4 и лесно можат да бидат прикачени на која било врата. Создадете повеќе простор во вашиот плакар. Секоја кука држи до 15 фунти. Тешка пластична конструкција. Сет од 4. Боја : Бела.

Повеќе детали

Избор на купувачи