Изматете ги женските џогери за боја
Неодамнешно

Изматете ги женските џогери за боја

DEN 287.84

Достапно на барање

Од застој до центарот на градот-овие разноврсни џогери за влечење од транзиција на лажички во вонредни денови во еден момент. Сонувачката боја на вратоврска го додава завршниот допир на вашиот супер секојдневен изглед. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. ИНСЕАМ : 27,5 ”. Должина на глуждот. Повлечен стил. Еластична половината со цртеж. Предни џебови. Печатење во боја на вратоврска. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Scoop Tie Doy Bye Joggers за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Повеќе детали

Избор на купувачи