Не пиење сам ако кучето е домашна фраза Типографија графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност
Неодамнешно

Не пиење сам ако кучето е домашна фраза Типографија графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 2.33

Достапно на барање

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајна поддршка на MDF, а потоа совршено завршени . Уметничките дела се однесуваат на смешно, домашно милениче, куче, фраза. Дизајн од студиото Лулусимон. Кујна, трпезарија, бар или оставата, чајната кујна . Текстот вклучува : Не пие сам ако вашето куче е дома.

Повеќе детали

Избор на купувачи