Мебел на Америка Мелиса дрво предводена од платформата, кралица, кафеава цреша
Неодамнешно

Мебел на Америка Мелиса дрво предводена од платформата, кралица, кафеава цреша

DEN 4768.00

Достапно на барање

Ажурирајте го вашиот личен простор со овој современ кревет. Ова парче има табла за книги на книжари и дизајн на крената платформа. Богатата кафеава цреша завршница ќе донесе уникатен стил во вашата спална соба, додека цврстото дрво спарено со фурнир од дрво и метал обезбедува долготрајно. За мебелот на Америка Мебелот на Америка® е горд што е семеен пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Затоа, разгледајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашиот дом. Мебел на Америка Мелиса дрво LED платформа кревет, кралица, кафеава цреша вклучува : еден (1) кревет. Стил : современ. Заврши : Браун цреша. Материјали : цврсто дрво, фурнир од дрво. Слушалка за книги со осветлување. Цврсто прифатено од затегнати нозе од дрво. Потребно е собрание. Бродови во 3 кутии. Димензии и тегови : целокупни димензии : 86,5 "L x 63,5" W x 49 "H. Тежина Капацитет : 500 фунти. Тежина на производот : 138 фунти. Кликнете овде за да го видите упатството за склопување.

Повеќе детали

Избор на купувачи