Вашингтон Крик Souахо Сувенир 3х Фрижидер Магнет Мечка Дизајн
Неодамнешно

Вашингтон Крик Souахо Сувенир 3х Фрижидер Магнет Мечка Дизајн

DEN 303.84

Достапно на барање

Ако сте љубител на природата и уживате во вашето време пешачење, кампување или само посета на вашиот омилен парк и околните градови овој магнет е идеален сувенир за покажување на местата што сакате да ги посетувате. Ова е одличен начин да го покажете вашето омилено место! Сите налепници На R и R увоз имаат отпечатоци со висок квалитет на фотографии и вашето омилено место за одење во светли, привлечни бои. Тие лесно се прилепуваат на која било површина како автомобили, фрижидер или која било друга површина. Ова е исто така отпорна на избледување и водоотпорна налепница за да можете да ја залепите на отворено или во вашиот автомобил и ќе изгледа светло и остро долго време. Стапчиња на која било површина и е специјално дизајниран да се користи во автомобили или фрижидери, винилниот материјал што се користи за производство на овој магнет го прави отпорен на суровата временска состојба и исто така е отпорен на избледување одржувајќи ја прекрасната графика светла и остра долго време. Нашите магнети имаат печатење со висок квалитет на фотографии со висока дефиниција и светла, привлечна боја. Тие лесно се прилепуваат на вашиот фрижидер или на која било друга метална површина. Произведено во САД. Лесно се прилепува на секоја метална површина.

Повеќе детали

Избор на купувачи