Часовник Со низок профил За Деца Детски Дигитален Аналоген Зглоб Водоотпорен СО 3д Цртани Часовници Со Силиконски Ремени
Неодамнешно

Часовник Со низок профил За Деца Детски Дигитален Аналоген Зглоб Водоотпорен СО 3д Цртани Часовници Со Силиконски Ремени

DEN 1.33

Достапно на барање

Забелешка : Драги пријатели, внимателно прочитајте го нашиот вовед во производот, ќе ви биде подобро да купувате!4 Боја Детски Часовник Дигитален Аналоген Рачен Водоотпорен Часовник СО 3Д Симпатична Цртана Силиконска Лента Карактеристики : Ременот е изработен од материјал, издржлив и за носење на децата.Кварц движење, го прави часовникот да биде прецизен time.It украсен Е СО 3д цртан диносаурус, многу симпатичен, на вашите деца ќе им се допадне.Погоден за училиште, градинка, патување, шопинг итн.3д Цртан Филм Диносаурус Декор, Живот Водоотпорен, Издржлив, Тркалезно Бирање, Materialпски Броеви Материјал : Компјутер Пластична Лента Материјал : Пвц Материјал : Пластикастил : Исечен Дисплеј : Аналогно Движење : Кварц (Батерија)Водоотпорен : Да, Дневна Вода (Но Не За Капење, Пливање, Нуркање итн.) Прилики : Секојдневен Живот, Училиште, Патување, Шопинг итн. карактеристики : 3д Цртан Филм Диносаурус Декор, Живот Водоотпорен, Издржлив, Тркалезно Бирање ,uterпски Броеви надворешен ДИЈАМЕТАР : 2,8 См/1,10", Дебелина : 0,6 См/0,24" (Прибл.) Ширина на опсегот на часовникот : 1,4 см/0,55", Должина : 20см/7,87 " (Прибл.) Совет : ве Молиме внимателно прочитајте го описот, особено ременот, материјалот на телото и мерките на претпазливост. Совршен Подарок : совршен е за секаков вид деловни, секојдневни, внатрешни и надворешни активности или секојдневна употреба. Исклучителна круна, подобрување на чувството за исклучителна часовници и чувство за квалитет. Класичен случај, заедно со Лесен За Читање, да се создаде ретро, модерен и исклучително разноврсен стил. Гарантирано ЗАДОВОЛСТВО : сигурни сме дека ќе го сакате вашиот нов Часовник, но ако поради некоја причина не сте задоволни во рок од 30 дена од купувањето.Ве молиме слободно контактирајте не со сите проблеми што можеби ги имате.

Повеќе детали

Избор на купувачи