Кошаркарска графичка уметничка галерија во форма на индустријата „Ступел индустрии“ завиткана од платно, печатено wallид, дизајн на Аролин Вајдерхолд
Неодамнешно

Кошаркарска графичка уметничка галерија во форма на индустријата „Ступел индустрии“ завиткана од платно, печатено wallид, дизајн

DEN 430.24

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија. Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против Wallид . Уметнички дела се однесуваат на : личност, спорт, апстрактна, спортска топка, кошарка. Дизајн од Аролинн Вајдерхолд.

Повеќе детали

Избор на купувачи