Мое дете на Картер Девојки Девојки од мали деца, лабави наметки и пижами со кратки ракави, 3-парчиња PJ сет
Неодамнешно

Мое дете на Картер Девојки Девојки од мали деца, лабави наметки и пижами со кратки ракави, 3-парчиња PJ сет

DEN 271.68

Достапно на барање

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Измешајте, совпаѓајте + направете ја нејзината рутина за спиење! Од моето дете на Картер, овој сет на пижами од 6 парчиња е направен со мек полиестерски дрес за лесен, удобно чувство. Олабавувачки вклопување и покриени еластични ленти од половината ја одржуваат својата удобна цела ноќ. Плус, симпатичните отпечатоци од був + лама им даваат на овие PJs многу карактер. Полиестер ПЈ на Картер се отпорни на пламен без хемиски третман .. Phew! Сетот за пижами од 6 парчиња вклучува : два врвови, два пара шорцеви и два пара панталони. 100% полиестерски дрес. Кратки ракави. Покриена еластична лента за половината. Симпатична виножито диносаурус + отпечатоци на екранот на коњи и отпечатоци од сите. Големини 12м-5Т. Отпорен на пламен. Не хемиски третирани. Машина за перење. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи