Спијте на тоа девојки пижами поставени со скринги, 2 парчиња, големини 7-16
Неодамнешно

Спијте на тоа девојки пижами поставени со скринги, 2 парчиња, големини 7-16

DEN 384.00

Достапно на барање

Шарени и пријатни PJ од спиење на него се неверојатно удобни што ги прават идеални за лежење или спиење. Совпаѓањето на косата Скринџи ја одржува координирана. Вклучува сет со две парчиња пижама и појавување на косата за коса. Те : екипаж; кратки ракави; печатење на сите. Шорцеви : стајлинг на влечење; Еластична лента за половината. Вклучува појавување на косата за коса. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Дво парче пижама поставена со коса за коса или девојче од спиење на неа.

Повеќе детали

Избор на купувачи