Награда дами руно ЛС врвот
Неодамнешно

Награда дами руно ЛС врвот

DEN 3.00

Достапно на барање

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш. Без разлика дали сте се упатиле кон играта или низ градот, оваа дама на врвот од странична облека дефинитивно ќе покаже некој дух. Нивниот мек материјал ќе обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што го правите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Манжетни со ребра и лента за половината. Долги ракави. Увезени. Бренд : Облека за странична страна. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Застани. Официјално лиценциран. Поставена од руно. Графики за печатење на екран. Материјал : 55% памук/45% полиестер. Застани. Раглански ракави. Метрска кошула со средна тежина погодна за умерени температури.

Повеќе детали

Избор на купувачи