HGW Палта За Жени Плус Големина Женска Јакна За Дожд Отворено Водоотпорен Ветроупорен Капут Надворешна Облека
Неодамнешно

HGW Палта За Жени Плус Големина Женска Јакна За Дожд Отворено Водоотпорен Ветроупорен Капут Надворешна Облека

DEN 0.67

Достапно на барање

Ве молиме имајте предвид, кинеската големина може да биде малку помала, ве молиме изберете поголема големина. Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Биста : 104см/40.9" Ракав : 58см/22.8" Рамо : 42см/16.5" Должина : 95см/37.4" Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 Еу Големина : 38 Биста : 108см/42.5" Ракав : 60см/23.6" Рамо : 45см/17.7" должина : 100см/39.3" големина : xl американска големина : 10 Велика Британија Големина : 14 еу големина : 40 биста : 118см/46.3" ракав : 67см/26.4" Рамо : 50СМ/19.7" ДОЛЖИНА : 110см/43.3" женска јакна за дожд надворешна водоотпорна ветроупорна облека ве молиме проверете Ја ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ пред ДА НАРАЧАТЕ. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.Солидниот дизајн прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и различно. 2.Совршен за на отворено, вокација, секојдневно и ласкање на сите типови на тело. 3.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Одлично за шорцеви,Фармерки или хеланки. Информации за производот : Сезона : Aut, Зима Пол : Жени Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Цврст Ракав : Дебелина На Ругуларен Ракав : Стандардна Должина На Ракавот : Пакетот Со Долги Ракави вклучува : 1 Еез Женски Капут+1 Еез Торба Големина Големеук Големина Size Bust Sleeve Shoulder Length M61036104cm/40.9"58cm/22.8"42cm/16.5"95cm/37.4"L81238108cm/42.5"60cm/23.6"45cm/17.7"100cm/39.3"XL101440118cm/46.3"67cm/26.4"50cm/19.7"110cm/43.3"Size : Мус Големина : 6ук Големина : 10еу Големина : 36биста : 104см/40.9"Ракав : 58см/22.8"Рамо : 42см/16.5"Должина : 95см/37.4"Големина : ЛУС Големина : 8км Големина : 12еу Големина : 38биста : 108см/42.5"Ракав : 60см/23.6"Рамо : 45СМ/17.7"ДОЛЖИНА : 100СМ/39.3"големина : xlus големина : 10uk големина : 14eu големина : 40буст : 118см/46.3"ракав : 67см/26.4"РАМО : 50см/19.7"Должина : 110см/43.3" нов дизајн И личност. Сосема нов и висококвалитетен материјал. Секојдневен и стилски стил одговара за вашето секојдневно носење. Жените плус големина палта. Есенски и зимски палта за жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи