Филтер за воздух, Прочистувач На Воздух Замена На Филтер За Активиран Јаглерод Одговара ЗА 101076ch Делови За Прочистувач На Воздух Додатоци, Филтер За Прочистувач На ?
Неодамнешно

Филтер за воздух, Прочистувач На Воздух Замена На Филтер За Активиран Јаглерод Одговара ЗА 101076ch Делови За Прочистувач На

DEN 527.84

Достапно на барање

Функција : 1. Може да ја отстрани прашината и нечистотиите во домот и да го продолжи работниот век на прочистувачот на воздухот.2. Намалување на количината на прашина, полен и други во воздухот што го дишете.3. Усвојува висококвалитетен материјал, издржлив, отпорен на абење, отпорен на корозија.4. Исклучителна и деликатна, многу одговара со опремата. Совршено се вклопуваат 101076ч Прочистувач На Воздух.5. Методот на инсталација и замена е едноставен. Може директно да ги замени старите или оштетените делови за да му помогне на прочистувачот да работи подобро.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Филтер За Воздух : Абсколор : како што е прикажано на сликата големина : Прибл.58, 4х30х2см/23х11, 8х0, 8инт тежина : Прибл.1558g/55oz Fitment : Вклопуваат 101076ch Прочистувач На Воздух Список : 1 x Филтернота За Воздух : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. Ви благодариме на вашето разбирање.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Намалување на количината на прашина, полен и други во воздухот што го дишете. Усвојува висококвалитетен материјал, издржлив, отпорен на абење, отпорен на корозија. Методот на инсталација и замена е едноставен. Може директно да ги замени старите или оштетените делови за да му помогне на прочистувачот да работи подобро.

Повеќе детали

Избор на купувачи