Засадувачи крцкачи морска сол и црна пиперка крцкави обложени кикирики, торба со мл
Неодамнешно

Засадувачи крцкачи морска сол и црна пиперка крцкави обложени кикирики, торба со мл

DEN 0.67

Достапно на барање

Засадувачите крцкачи морска сол и црна пиперка крцкави обложени кикирики ви овозможуваат да уживате во класичниот вкус на цели кикирики со дополнителна криза. Овие печени кикирики се сместени во смела, крцкава обвивка која е зачинета со морска сол и точна количина црн пипер за блага, но задоволувачка навестување на зачинетост. Оваа вреќа од 7 унца од печени кикирики е за да ги задржите вашите пиперки со вкус на кикирики свежи додека спречуваат излевање. Уживајте во нив дома или однесете ги со вас насекаде. Овие обложени, печени ореви немаат вештачки бои, вкусови или конзерванси, така што тие секогаш се одличен избор за закуска за целото семејство. Еден 7 мл. торба на жардинери крцкачи морска сол и црна пиперка крцкави обложени кикирики. Засадувачите крцкачи морска сол и црна пиперка крцкави обложени кикирики се направени со врвни ореви. Печени кикирики покриени со крцкава обвивка и зачинети со бибер и морска сол за задебелен вкус. Нема вештачки вкусови, бои или конзерванси за здрав третман. Уживајте во нив дома или однесете ги со вас насекаде. Одлично за оние што го чуваат Кошер. Солени кикирики во удобна вреќа за зачувување за зачувување на свежината.

Повеќе детали

Избор на купувачи