1pk Перформанси Алатка W 8 Жица Стриптизети
Неодамнешно

1pk Перформанси Алатка W 8 Жица Стриптизети

DEN 159.84

Достапно на барање

Алатка за изведба W86503 8" Жичани Ленти И исечоци 12-24 AWG заглавени и 10-22 AWG цврст жичен секач Со прецизно обработени рабови за сечење завртки сечи завртки големини 4-40 до 10-24in-рачка стегач за изолирани и неизолирани терминали и коаксијални кабелски клешти за нос нос за фаќање, свиткување, Обликување и Влечење Жици Спецификации : Бренд : Перформанси Алат модел : w86503варијација атрибути : големина : 8" жица стриптизети;големина : 8" жица strippers должина (см) : 27.9 ширина (см) : 8.6 висина (см) : 1.6 тежина (g) : 223 1pk перформанси алатка w86503 8" жица стриптизети.

Повеќе детали

Избор на купувачи