Уметнички ткајачи Алфреско Трелис област килим, Тел, 6 '9' '
Неодамнешно

Уметнички ткајачи Алфреско Трелис област килим, Тел, 6 '9' '

DEN 1555.20

Достапно на барање

Постигнување на безвременски тренд што ќе одговара и на вашите простории во затворен и на отворено, колекцијата Валора е добредојден додаток внатре и надвор! Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со олефин во Египет и нема куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. Машина ткаена во Египет со 100% олефин. Функционална ниту куп не дозволува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите на влезови. , покриен двор, двор или палуба. Лесно може да се префрли во домот за да работи совршено во игротека или јадење за јадење . Оваа колекција на килим се создава со елементи на отворено во умот. Ако се извалка, едноставно исплакнете со градинарско црево! За да го продолжите животот на вашиот килим, да ротирате често и користете подлога за килим за да овозможите циркулација и дренажа на воздухот.

Повеќе детали

Избор на купувачи