Бикини За Жени Со Висок Струк, АКСХД Костими ЗА Капење За Два Костими За Капење Цветни Резервоари За Печатење Со Машки Шорцеви Костуми За Пливање За Контрола На Сто?
Неодамнешно

Бикини За Жени Со Висок Струк, АКСХД Костими ЗА Капење За Два Костими За Капење Цветни Резервоари За Печатење Со Машки Шорцеви

DEN 271.84

Достапно на барање

Костимите за капење се суштински дел од гардеробата на секоја жена, без разлика дали станува збор за бикини, едно парче или танкини. Женските костими за капење доаѓаат во сите облици и големини за да одговараат на секој тип на тело, од плус големина до долниот дел со висок струк со контрола на стомакот. Постојат дури и костими за капење за девојчиња и тинејџери, вклучувајќи ги и малите и бебешките големини. Бикините се популарен избор кај жените, со опции како што се дрско дно, врвови под жица и опции без прерамки. Некои жени претпочитаат поголема покриеност,а за нив идеален е целосен покриен едноделен или сет за бикини со висок струк. Црно-белите се класични бои, но металните, црвените, зелените и цветните принтови можат да бидат исто толку слатки и трендовски. Прикривањата се исто така суштинско парче костими за капење, од фустани со капчиња до врвови без ракави. Комплетите што одговараат се совршени за парови, AXXD имаат МНОГУ опции за жени и мажи. достапни се и породилни костими за капење, со опции кои се слабеат и слатки. Жените од сите возрасти и големини можат да најдат совршен костим за капење за да одговараат на нивните потреби, без разлика дали станува збор за искушение, танкини со чаши за склекови или монокини со ефект на слабеење. Бикини За Жени Со Висок Струк, АКСХД Костими за Капење За Дводелни Костими За Капење Цветни Резервоари За Печатење Со Машки Шорцеви Костуми За Пливање За Контрола На Стомакот За Клиренс Блу ХХЛ. Проверете ја табелата со големини и потоа изберете ја вашата големина. Големина Табела : Големина : XXL Големина. : ХХ-Голем Под Биста : 80-84см/31,50-33,07 "Половината : 82-86см/32,28-33,86" Колк : 112-116см/44,09-45,67 "Горна Должина : 60см/23,62" Должина На Панталоните : 32см/12,60". Спецификации : Бои : Темно Сина Боја : XXLSeason : Летен Пол : Женски Стил : Материјал За Плажа : Најлон, Тип На Spandex Pattern : Должина На Фустанот За Печатење : Обичен Пакет : 1 ЕЕЗ Женски Костими за Капење.

Повеќе детали

Избор на купувачи