Северна Каролина Тар потпетици NCAA Womens Designer Очила за сонце за сонце
Неодамнешно

Северна Каролина Тар потпетици NCAA Womens Designer Очила за сонце за сонце

DEN 240.00

Достапно на барање

Нашите дизајнерски очила за сонце за сонце имаат повторувачки дизајн на лого на тимот во боја на раце и акценти на ринестон. 100% заштита на UVA/UVB. NCAA Северна Каролина Дизајнер за сонце на Rhinestone Designerse : Официјално лиценциран производ на NCAA. Флекс шарки за удобност. Максимална заштита на UVA/UVB. Лого на тимот на свила. Кристали на Сваровски.

Повеќе детали

Избор на купувачи