Јувул Фустани За Жени Вестидос Елегантес Де Муер Пара Фиеста Нова Мода Секојдневен Контрастен Џемпер Со Долги Ракави Врвна Женска Облека Дуксер Фустан Син Цветен ?
Неодамнешно

Јувул Фустани За Жени Вестидос Елегантес Де Муер Пара Фиеста Нова Мода Секојдневен Контрастен Џемпер Со Долги Ракави Врвна Женска

DEN 3.00

Достапно на барање

Нов Моден Секојдневен Џемпер Во Боја На Контраст Со Долг Ракав Врвна Женска Облека Дуксер Фустанкарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. Печатената Маица ја прави посекси и попривлечна за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики Или Од Описот Сезона : Type/Пролет/Лето : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Полиестер,Тип На Спандекспатерн : Печатен Стил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Половина Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ жени облечете.Usukeubustsleevellengthlarge81238112cm/44.09 "62cm/24.41" 124cm/48.82 " Големина : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 112cm/44.09 "Ракав : 62cm/24.41" Должина : 124cm/48.82 " ве Молиме Изберете Ја Соодветната Големина според Табелата Со Големини.Детални Информации Големина Ве Молиме Проверете Опис На Производот Слики.Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. Гаранција по Продажбата : доколку има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте со нас и ние ќе ви помогнеме со задоволно решение за 24 часа. Никогаш Нема да Зажалите Што Ќе Добиете - Женските Летни Фустани Усвојуваат Висококвалитетна Ткаенина Мешавина Од Надворешна Ткаенина, Мека И Дише Фунти Ќе Ви Понудат Првокласна Удобност; Се Грижи Да Не Се Провери; Удобниот И Еластичен Материјал со Едноставен И Еднобоен Обичен Дизајн На Фустан Со Маица Го Прави Овој Летен Мини Фустан Погоден за Обликот на Телото на Повеќето дами. фустани за жени 2023;црни фустани за жени;фустани;фустани за венчавки за жени;фустан;свечени фустани за жени;фустан со долги ракави за жени;бел фустан;црн фустан;бел фустан;макси фустан за жени;фустан за матура;женски фустани;летен фустан;коктел фустани;секси фустани за жени;вестидос елегантес де муер пара фиеста;црвен фустан;фустан со плус големина за жени;розов фустан;венчаници за невеста;розов фустан за жени;матурски фустани;фустани на плажа за жени;коктел фустани за женски вечерни забави;фустани со боди за жени;облека за одмор за жени;сарафани за жени;фустани за матурска за жени;. обични фустани за жени;летни фустани за жени 2023;мајка на невестата фустани за свадба;роденденски фустани за жени секси;фустани за вљубени за жени;фустани за враќање дома;свечени фустани за женски вечерни забави;фустан со светки за жени;фустан со долги ракави;зимски фустани за жени 2023;миди фустани за жени;женски фустани;летни фустани;фустани за деверуша;вестидос пара мујер кежуалес и елегантни;коктел фустан;макси фустан;долги фустани за жени;зимски фустан;фустан од корсет;матурски фустани за тинејџери;африкански фустани за жени;кадифен фустан за жени;женски свечени фустани;фустан за забава;роденденски фустан;полуформални фустани за жени;фустани за жени;фустан на плажа;фустани за жени 2023 забава;.

Повеќе детали

Избор на купувачи