Хамилтон Позлатен Ѓердан Со Светло Виолетова Февруари Месец На Раѓање Камени Мониста И Шарм На Распетие
Неодамнешно

Хамилтон Позлатен Ѓердан Со Светло Виолетова Февруари Месец На Раѓање Камени Мониста И Шарм На Распетие

DEN 2.00

Достапно на барање

18-Инчен Хамилтон Позлатен Ѓердан со 4мм Лесни Аметист Монистра Од Раѓање И Шарм На Распетие.Светло Виолетова претставува Аметист, Роден Камен за јуни.Хамилтон златото е специјална легура дизајнирана да има богата и длабока златна боја.Сите производи За Блаженство, вклучувајќи го и овој медал и ѓердан, се рачно изработени На Род Ајленд и доаѓаат со доживотна гаранција против оцрнување и оштетување. Светло Виолетова претставува Аметист, Роден Камен за јуни. 18-Инчен Хамилтон Позлатен Ѓердан со 4мм Лесни Аметист Монистра Од Раѓање И Шарм На Распетие. Рачно изработени Во Род Ајленд. Доживотна гаранција против оцрнување и оштетување. Хамилтон златото е специјална легура дизајнирана да има богата и длабока златна боја.

Повеќе детали

Избор на купувачи