Женски Плажа Облека Плус Големина Бикини Костими За Капење Танкини Цвет Печатени Бохемија Бикини Сет Костим За Капење Прилагодлив Ремен Сплит Костим За Капење
Неодамнешно

Женски Плажа Облека Плус Големина Бикини Костими За Капење Танкини Цвет Печатени Бохемија Бикини Сет Костим За Капење Прилагодлив

DEN 3.33

Достапно на барање

Големина : с САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 32 Биста : 76см/29.92" Под Биста : 66см/25.98" Половината : 64см/25.20" Колк : 80см/31.50" Врвна Должина : 50см/19.69" Должина На Панталони : 24см/9.45" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 34 БИСТА : 80см/31.50" ПОД БИСТА : 70СМ/27.56" половината : 68см/26.77" колк : 84см/33.07" горна должина : 51см/20.08" должина на панталони : 25см/9.84" големина : л сад : 8 велика Британија : 12 еу : 36 биста : 84см/33.07" ПОД БИСТА : 74СМ/29.13" половината : 72см/28,35" колк : 88см/34,65" горна должина : 52см/20,47" должина на панталони : 26см/10,24" големина : xl Сад : 10 велика британија : 14 еу : 38 биста : 88см/34,65" Под Биста : 78см/30,71" ПОЛОВИНАТА : 76СМ/29,92" Колк : 92см/36.22" ГОРНА ДОЛЖИНА : 53СМ/20.87" должина на панталони : 27см/10.63" големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 40 биста : 92см/36.22" под биста : 82см/32.28" половината : 80см/31.50" колк : 96см/37.80" ГОРНА ДОЛЖИНА : 54см/21.26" ДОЛЖИНА НА ПАНТАЛОНИ : 28см/11.02" Женски костим за Капење погоден за жени, дами, Тинејџери и мајки. За забава на плажа, базен, тропски одмор, бањи, одмор, забава во бикини, топла пролетна бања и други прилики, само уживајте во прекрасна вокација или летна забава со вода со овој костим за капење танкини. активен костим за капење со мека предна постава, скромен и удобен за носење. Направете да изгледате шармантно и секси. За часови по пливање, вежбање или тренинг, сурфање, нуркање, плажа, базен, меден месец, хаваи, летен одмор, СПА ЦЕНТАР, пливање и други водени активности. Убаво е и за забави во базен, клубови на плажа, забави на плажа. ЗА спа, забава во базен, тропски одмор, моден цветен костим за пливање за лето, супер симпатична облека за плажа.

Повеќе детали

Избор на купувачи