1 Дија розета завеса, светло злато
Неодамнешно

1 Дија розета завеса, светло злато

DEN 575.84

Достапно на барање

Украсете го вашиот третман на прозорецот со шипка за завеси со еден инч со дијаметар. Оваа безвременска завеса за завеси носи софистициран поглед во вашиот дом. Лесно додадете класичен допир на вашиот третман на прозорецот со ова парче изјава. Исто така, достапно како што одговара на двојна завеса за завеси. Вклучува : 1 „прачка со дијаметар, финалиња, монтирање на хардвер и загради. Проекција на шипката : 3.625“. Конечно мерење : 2,75 "WX2.5" HX2.5 "г. Род Количина : 3, заграда Количина : 4.

Повеќе детали

Избор на купувачи