Комплет За Тоалет Во Природа, Душеци За Капење Поставени Капаци За Тепих Тоалетна Покривка За Капење Подлога За Бања
Неодамнешно

Комплет За Тоалет Во Природа, Душеци За Капење Поставени Капаци За Тепих Тоалетна Покривка За Капење Подлога За Бања

DEN 0.33

Достапно на барање

ПАКЕТ : . 1 € Бања Мат. СОВЕТИ : . Нашите теписи тоалетни душеци се преклопени, спакувани и испорачани, може да произведат набори за време на транспортот, но тоа нема да влијае на нормалната употреба. Можете да ги натопите подната подлога и тоалетните душеци во ладна вода 5-10 минути пред употреба, а потоа оставете да се исуши, така што браздата ќе исчезне. Елегантен Дизајн : дизајнот на технологијата ЗА печатење СО HD шема ја прави вашата бања посвежа и има нов изглед. Издржлив : гумената задна подлога е цврста и издржлива за долги периоди на употреба. Гумениот грб има силна отпорност на лизгање и останува на место и ја штити безбедноста на вашето семејство. Може Да Се Пере во машина : доволно е издржлив за да собере повеќе машински перења или миење раце и нема лесно да се испушти. Бојата нема да избледи и да остане убава откако ќе ја измиете.

Повеќе детали

Избор на купувачи