Женски Влечки Пролет Лето Флип Апостолки Цвет Рамни Сандали Запатили
Неодамнешно

Женски Влечки Пролет Лето Флип Апостолки Цвет Рамни Сандали Запатили

DEN 3.33

Достапно на барање

Големина : 37 САД : 6.5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.3" нога широк : 8.5-9см/3.4-3.5" Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" нога широк : 9см/3.5" Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 еу : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24.5 СМ/9.7" нога широк : 9-9,5 см/3.5-3.7" големина : 40 сад : 8.5 велика британија : 6 еу : 39 ЦН : 250 НОГА ДОЛЖИНА : 25СМ/9.8" Нога Широк : 9.5 см/3.7" Големина : 41 сад : 9 велика британија : 6.5 еу : 39.5 ЦН : ДОЛЖИНА од 255 стапки : 25,5 СМ/10" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5-10см/3,7-3,9" модни пролетни и Летни флип апостолки боемски платнен појас женски сандали забелешка : бидејќи различни компјутери РАЗЛИЧНО ГИ ПРИКАЖУВААТ БОИТЕ, БОЈАТА на ВИСТИНСКАТА ставка Може Малку да варира од горенаведените слики.ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Лесно се лизга и исклучува . А пријатниот кадифен ги одржува вашите стапала топли и дише без потење на прстите. Совршен подарок за семејството и пријателите. Нелизгачки лесен издржлив гумен ѓон за да се обезбеди сигурност и самиот материјал, исто така, обезбедува заштита на подот од гребнатини. ●Повод Слајдови За сите натпревари Сандали Е Погоден За свечена, канцеларија, свадба, забава, танц, разни фестивали, на отворено, улица, работа, облекување и така натаму. ●Услуга по продажба● Ако не сте задоволни со купувањето, ние сме среќни да прифатиме враќање.Производот се враќа мора да биде нов, да биде неносен, без абење, исто така со кутија за чевли. ①Совети : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. Сите Други Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не Слободно.

Повеќе детали

Избор на купувачи