Денот на благодарноста џуџе Гном Кукла Сончоглед И Јавор Лист Кукли Безличен Гном Fall Жетва Фарма Декор
Неодамнешно

Денот на благодарноста џуџе Гном Кукла Сончоглед И Јавор Лист Кукли Безличен Гном Fall Жетва Фарма Декор

DEN 223.84

Достапно на барање

Спецификација : . Материјал : ПП памук. Големина : 13х7х20см/5.12"*2.76"*7.87". Боја : портокалова. Пакетот вклучува : . Кукла*1. Забелешка : . 1. Рачно мерење, големината ќе има грешка од 0,5-2мм, ве молиме погледнете ја вистинската големина. 2. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата. Висок квалитет : куклата Без лице е изработена од акрилни и пп памучни материјали, има добра изработка, е лесна и издржлива. Уникатен дизајн : лисјата Од Јавор и црвените бобинки се симбол на добра жетва, што е многу погодно за берба и украси за Денот на Благодарноста. Есенска декорација : стоечките кукли можат да го направат вашиот дом полн со атмосфера на Денот на Благодарноста. Можете да ги поставите каде што ви требаат, како што се дневна соба, спална соба, детска соба, маса или софа, итн. Избор на подарок : слатките мали луѓе можат да донесат среќа на семејството. Тоа е совршен подарок за семејството, пријателите и децата на Денот на Благодарноста, Божиќ, празници и Денот на Вљубените. Рачно мерење : големината може да има мала грешка.

Повеќе детали

Избор на купувачи