Безжично Поврзана Верност Индустриска Inspоскопија Борескоп Инспекција Камера Вградена Затемнета Прилагодлива Осветленост Led Диоди Леќа 1960* Резолуција Ip Водоотпор
Неодамнешно

Безжично Поврзана Верност Индустриска Inspоскопија Борескоп Инспекција Камера Вградена Затемнета Прилагодлива Осветленост Led

DEN 1.33

Достапно на барање

Овој безжичен борескоп е многу корисен и практичен уред во вашиот секојдневен живот за помош при автомобилска инспекција, проверка на гасоводот, проверка на климатизацијата, пребарување на предмети итн. Компатибилен добро со i OS / android систем, лесен за ракување и употреба. . Карактеристики : . Изработен од фино квалитетен материјал со силна издржливост, издржлив Компатибилен со IOS/android систем. Пакување Листа : . 1 * безжичен борескоп со кабел. 1 Сет * Додатоци(кука, магнет, огледало). 1 * Упатство За Употреба. Изработен од фино квалитетен материјал со силна издржливост, издржлив и долготраен. Објективот на камерата со дијаметар од 3,9 мм со 1960*1080 Висока резолуција и високи светли затемнети 6 Led Диоди го олеснуваат прегледувањето. Поддржан сензор пиксел ОД 2 MP, агол на гледање од 70 степени, фокусна должина од 50-5000mm, формат на фотографија MJPEG и формат на видео MP4, погоден за најголем дел од секојдневна употреба, лесен за корисниците. Ip67 водоотпорен објектив на фотоапаратот ви овозможува да ја користите оваа инспекциска камера под вода или во околина. Изграден-јас.

Повеќе детали

Избор на купувачи