Пронајдете ја графичката маица за кратки ракави за маички за мажи и големи машки и големи машки
Неодамнешно

Пронајдете ја графичката маица за кратки ракави за маички за мажи и големи машки и големи машки

DEN 2.67

Достапно на барање

Однесете го вашиот стил на следното ниво со оваа прекрасна маица за графички печати за боја. Одликувајќи се со удобно вклопување и меко чувство на рака, оваа 100% памучна графичка мета е совршен додаток на вашата гардероба. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 'и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт однапред; Печатење во боја на вратоврска. Графички маици за печатење во боја за мажи.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: