23 Осветлен лак со контролор на функции Силуета за божиќна декорација
Неодамнешно

23 Осветлен лак со контролор на функции Силуета за божиќна декорација

DEN 968.80

Достапно на барање

Додадете поп боја на вашите прозорци со оваа црвена и килибарна силуета за божиќни лакови. Тоа е лесен начин да ги импресионирате вашите пријатели и семејство во и надвор од вашиот дом. Додадете ја оваа декорација на вашите прозорци за светло празничен допир на празничниот дух. Карактеристики на производот : Боја на цевки : Јасна. Боја на сијалицата : црвена и килибар. Бела рамка. Број на светилки : 130. Големина на сијалицата : Микро самовила. Тип на сијалица : LED. 55 "бел оловен кабел. Едностран дизајн. Дополнителни карактеристики на производот : Супер светли светилки. УЛ сертифицирани и одобрени за употреба во затворен или на отворено. Ако една сијалица изгори, остатокот ќе остане осветлен. Содржи 1 приклучок за адаптер со AC со 4 контрола на функцијата кутија. Контрола на функцијата на копчето за притискање. Трајни пластични светилки што не се применливи. Кул на допир. Мерач на жица : 24. Влез : 120 волти 60 Херц. "W x .5 " г. Материјал (и) : пластика/жица/метал. Забелешка : Не сите светилки ќе бидат осветлени за секоја функција LED осветлена силуета за божиќни лакови. Кул на допир црвени и килибарни микро светла. 55 инчи бел мозок со адаптер за наизменична струја и контролна кутија.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: