Девојчето Девојче за деца го врзуваат Ромпер, големини 12м-5Т
Неодамнешно

Девојчето Девојче за деца го врзуваат Ромпер, големини 12м-5Т

DEN 479.84

Достапно на барање

Детско место за девојчиња Toddler Tie-Romper е удобно, но модерно парче што треба да го имате во вашата гардероба. Клучен детал е еластичниот стил на влечење во стилот на влечење и врзани раменици за покачен изглед. Romper има печатење со јагоди што е совршено за потопло време. Постојат затворени затворачи на дното за големини 2 T и под. Доаѓа во големини 12м-5Т. Направено од 60% памук/40% полиестерски дрес. Отворање на копчињата со затворање на копчето и јамка. Печатење на сите. Нефункционални јазли на рамената. Долфин полите. Затворање на прилепување на дното за големини 2 T и под.

Повеќе детали

Избор на купувачи