Бесплатно склопување машка водоотпорна јакна од школка
Неодамнешно

Бесплатно склопување машка водоотпорна јакна од школка

DEN 943.84

Достапно на барање

Јакната на поштенската школка на бесплатната собрание е лесна, стилска и водоотпорна-вид на јакна што ја оставате од вратата и ја носите секоја шанса што ја добивате. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Стандардно вклопување. Тежина : лесна. Јака : прикачен аспиратор со вграден стакло. Затворање : Затворање на патент-фронт; Прилагодлив цртеж на полите. Ракави : Долги ракави со прилагодливи манжетни. Ockебови : Две џебови на рацете и џеб од лева градите. Карактеристики : Водоотпорна обвивка; Запечатени споеви за дополнителна заштита. Машка водоотпорна обвивка со аспиратор од слободно собрание.

Повеќе детали

Избор на купувачи