Единствени договори за женски копче надолу надолу спуштете ја кошулата за ракав за ракав од јака
Неодамнешно

Единствени договори за женски копче надолу надолу спуштете ја кошулата за ракав за ракав од јака

DEN 319.84

Достапно на барање

Додадете го ова разноврсно парче во вашата секојдневна гардероба. Ова е мода дизајниран за влијателен. Спарување совршено со омиленото здолниште или фармерки за шик изглед. Повод : Работа, канцеларија, кафуле, дневно, собирање викенд, Божиќна забава, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'8 ", Градите : 31 4/8 ", половината : 24 ", ширина на рамото : 16 4/8 ", Тежина : 115 фунти, моделот носи Xs.measurement ( Во инчи) Големина градите Ширина на рамото Вкупна должина -36 5/8 13 1/2 - 25 3/4s - 38 5/8 14 - 26 3/8m 40 1/2 14 1/2 - - 27 L - 44 1/8 15 3/8 - - 27 1/2xl - 47 5/8 16 1/4 28 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за женски копче надолу, спуштајте ја коцката за ракав за ракав, работа со ракави 100% полиестер. Увезени. Копче надолу. Ракав ракав. Спуштете ја јаката. Машинско миење ладно со слични бои.

Повеќе детали

Избор на купувачи