Tuphely Industries црно куче облечена во фудбалски шлемови спортови претстави wallидна уметност, 24, дизајн од Лусија Хефернан
Неодамнешно

Tuphely Industries црно куче облечена во фудбалски шлемови спортови претстави wallидна уметност, 24, дизајн од Лусија Хефернан

DEN 143.84

Достапно на барање

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. А . Уметнички дела се однесуваат на : шлем; Фудбал; Фудбал; Тимски спорт; Спорт; Тим; Спорт; Фудбалски шлем; Куче; Цицач; Животно; Кучешки; Миленик. Дизајн од Лусија Хефернан.

Повеќе детали

Избор на купувачи