Жубонг Капут Со Качулка Жените Го Згуснуваат Руното Крзно Топла Врвка За Влечење Зимски Капут Дуксер Парк Палто Јакна Долна Облека Со Џебови Подарок За Ноќта На Ве?
Неодамнешно

Жубонг Капут Со Качулка Жените Го Згуснуваат Руното Крзно Топла Врвка За Влечење Зимски Капут Дуксер Парк Палто Јакна Долна

DEN 1.00

Достапно на барање

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆-Добредојдовте во " Џубонг продавница"-☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆Качулка Палто Жените Згуснуваат Руно Крзно Топла Врвка Зимски Капут Дуксер Парк Палто Јакна Долна облека Со Џебови Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 56см/22.05 " Должина : 68см/26.77". Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 57см/22.44 " Должина : 70см/27.56". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 58см/22.83 " Должина : 72см/28.35". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 124см/48.82 "Ракав : 59см/23.23 " Должина : 74см/29.13". Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 130см/51.18 "Ракав : 60см/23.62" Должина : 74см/29.13 " На залиха,Брза испорака. Материјал : Полиестер + памук, женскиот секојдневен нејасен капут од јакна е изработен од лесна и мека ткаенина. Топло и пријатно, дише, пријателско за кожата и удобно, ве одржува топло во студенатаumn и студената зима.уникатниот дизајн ве прави поелегантни и тенки, покажете ги вашите шармантни облини, совршени за секојдневно носење!. Карактеристики : долг ракав, стил на дечко, еластична манжетна и полите, преголем и пријатен капут, пријатен и растеглив нејасен материјал обезбедува доволно мек допир и топлина што ви треба во студените денови. Лесно Се Совпаѓа : нејасното руно долги ракави кардиганска облека со качулка за жени е совршена за усогласување со основната маица, кроп топ, хеланки, црни панталони, шорцеви, слаби панталони, фармерки, фустан со боди, чизми до колена или високи потпетици за убав изглед. Прилика : Нејасен Пуловер Со Качулка Совршен За употреба во секојдневниот живот. Едноставниот стајлинг ги прави жените дуксери лесно да одговараат на секоја облека без разлика дали сте студент или канцелариски дами. Погоден за училиште, шопинг, запознавање, работа или на отворено. Ќе се заљубите во овој трендовски руно палто. 2022 2023 Роденден/Божиќ/Велигден/Денот На Таткото/Дипломирање/Ноќта На Вештерките/Меден Месец/Нова година/Матурска Враќање Дома/Денот На Свети Патрик/Денот На Благодарноста/Денот На Вљубените/свадбен капут за жени. СТИЛ : Жените Руно Маскирани Грб Лабава Плус Големина Патент Зима и Топло, Долг Ракав Кадифен Дуксери Јакна Јакна Џемпери Женска Преголеми Топло Fuzzy Дуксери Атмосфера Лабава 1/4 Патент Pullover Маскирани Sweatshirt Outwear со Џебови Жените Sherpa Pullover Fuzzy Руно Sweatshirt Преголеми Дуксери Боја Блок Руно Јакна за Жените 2022 Зимски Палта Zip До Fuzzy Маскирани Sweatshirt Долг Ракав Топло Outerwear Палта Руно Јакни за Женска Плус Големина Зимско Палто Долг Ракав Zip До Маскирани Јакна Суичери со Отворен Пред Outerwears Дуксери За Жените Зимски Палта Секојдневен Лабава Пријатна Атмосфера Кадифен Плус Големина Блузи Долг Ракав Преголеми Т-Кошули, Јакни Женска Преголеми Zip До Sherpa Јакна со Џебови Plaid Руно Качулка Зима Теди Грб Outerwear 2022 Жените Руно Јакна Fuzzy Маскирани Секојдневен Палта Јакна Џемпери со Pokets Женска 2022 Зима Долг Ракав Цврст Fuzzy Руно се Отвори Пред Маскирани Cardigans Јакна Outerwear Палта со Џеб Жените Нови маскирани sherpa јакна жените Секојдневен Зима и Топло, Меко Теди Грб Zip До Маскирани Sweatshirt Јакна Грб Зимски Палта за Жените Плус Големина Зима и Топло Faux Крзно Руно Јакна Sherpa Наредени Zip До Меки Дуксери Јакна Маскирани Грб Женска Згусне Руно Крзно Топло Патент Зимско Палто Качулка Паркови Overcoat Јакна Outwear Женска Преголеми Sherpa Pullover Качулка со Џебови Fuzzy Руно Sweatshirt Вратоврска Боја Меки Грб. Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-12 дена.

Повеќе детали

Избор на купувачи