Летни Фустани, Фустани За Жени Летни Фустани За Жени Цветно Печатење Фустан Со Краток Ракав V Врат Плисирани Лелеави Фустани Небесно Сина М
Неодамнешно

Летни Фустани, Фустани За Жени Летни Фустани За Жени Цветно Печатење Фустан Со Краток Ракав V Врат Плисирани Лелеави Фустани

DEN 512.00

Достапно на барање

Летни Фустани За Жени Цветно Печатење Фустан Со Краток Ракав V Врат Плетени Течни Фустаникарактеристики : V фустан за вратот, печатење краток ракав ,моден дизајн Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. Специјалниот дизајн на фустан го прави повеќе моден и привлечен за носење. Секојдневен, Дневен, Состанок, Забава, Домашен Одмор итн. Погоден за пролетнаumn. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сув Материјал : Лесен, ултра мек ве одржува цел ден престој кулокација : Секојдневно носење, датуми, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми за трендовски изглед секојдневен стил.Облека совршена за да ви одговара омилени чевли и чанта итн.Грижа : миење раце на ниска температура / миење машини.Карактеристики : Секојдневен стил кој ја покажува вашата уникатна и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичниот фустан со кратки ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го добиете.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски фустан белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 изизезизира.USUKEUBust Length MMedium6103695cm/37.40"121cm/47.64"Големина : MSize. : Медиумус : 6УК : 10ЕУ : 36биста : 95см/37.40 "Должина : 121см/47.64" фустани зажени, летни фустани за жени, макси фустани за жени, фустани за сонце за жени, фустани за жени плус големина, миди фустани за жени, бели фустани за жени, свечени фустани за жени, црни фустани за жени. летни фустани за жени дозвола под 1 10. принцеза фустан жени обични фустани црвени фустани за жени плус големина фустани за жени партиски сарафани за жени обични фустани за вечера на плажа плус фустани со големина за жени обични венчаници за венчавки за жени женски фустан за фустан на плажа фустан на плажа женски фустан на плажа носете скромни летни фустани за женска венчаница. жените плус големина дозвола 5 5. женските фустани под 10 долари. ✿+Одличен материјал е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење, ова секојдневно здолниште е многу меко, удобно, еластично и лесно. Фустаните ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. ✿€Функција}фустанот во стилот на слободно време, темпераментот што ви овозможува е подобар, повеќе шоу млад,за да може да се покаже вашата добра фигура, испратете го вашиот шарм. Тенок крој, е основен секојдневен стил, може да се носи на работа или секојдневен живот, супер мек и стилски!. ✿●Појавување на облека Е Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново Вие, можете да го дополните со изјава ѓердан или појас, да го носите со станови, сандали или пумпи, лесно да направите шик изглед. ✿+Прилика : посоодветно е за секојдневно носење, класна забава, плажа, забава, шопинг, состаноци, вечера, патување, обврска, вечерно излегување, роденден, свадбени гости, годишнина враќање на училиште, роденден итн. Можете да носите високи потпетици, рамни чевли, дури и сандали во пролет и aut, како и хеланки и чизми.

Повеќе детали

Избор на купувачи