Garanimals Baby and Toddler Girls Skater фустан со џебови, 3 -пакувања, големини -5T
Неодамнешно

Garanimals Baby and Toddler Girls Skater фустан со џебови, 3 -пакувања, големини -5T

DEN 303.84

Достапно на барање

Twirly and Girly Times три. Ние го сакаме фустанот за скејтер на Гаранималс со 3 пакувања. Лесен одговор за прашањето : „Што да се носи денес?“ Овие симпатични фустани го одржуваат вашето малечко како изгледа и се чувствува сензационално. Одликувајќи се со лесен стил на пуловер, кратки ракави и џебови, овие фустани се идеални за скоро за секоја пригода. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три фустани. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : ребрести текстура; Вклучува печатени и цврсти стилови. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Скејтер фустан 3-пакет за девојчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Повеќе детали

Избор на купувачи