Спијте на него момчиња Молња и вселенски тесни вклопуваат 4-парчиња сет за пижами, големини 4-12
Неодамнешно

Спијте на него момчиња Молња и вселенски тесни вклопуваат 4-парчиња сет за пижами, големини 4-12

DEN 2.67

Достапно на барање

ПАЈМА-ПАРТИЈА ПОДДРШКА! Оваа супер мека и затегната пижама поставена за момчиња, во четири парчиња пакет од спиење на него, има забавни, стилски отпечатоци. Измешајте и совпаѓајте кога е време за кревет за ладно, удобно комбо. Вклучува 2 врвови и 2 панталони за пижами. Врвови : екипаж; ракави; Контраст за печатење. Панталони : стил на влечење; еластична половината; контрастни отпечатоци. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Пијама со 4 парчиња момчиња поставена од спиење на неа.

Повеќе детали

Избор на купувачи