2xl Три Боја Кеноза Езеро Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци
Неодамнешно

2xl Три Боја Кеноза Езеро Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 223.52

Достапно на барање

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Три Боја Кеноза Езеро Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Три Боја На Езерото Кеноза отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Повеќе детали

Избор на купувачи